Od 2009 roku Gary Rice Shop Equipment jest firmą zajmującą się instalacją i usługami naprawczymi w branży motoryzacyjnej, zlokalizowaną w Rutland, MA. Nasi wyszkoleni instalatorzy są ekspertami w dostarczaniu instalacji podnośników samochodowych, pojemników na olej odpadowy, rurociągów sprężonego powietrza, systemów dozowania smaru, osuszaczy, spalin i płynów luzem. Jesteśmy zaufanym, w pełni licencjonowanym i ubezpieczonym instalatorem sprzętu samochodowego, który zawsze wierzy w dostarczanie na czas. Konsekwentnie zapewniamy wysokiej jakości naprawy dla nieruchomości komercyjnych, mieszkalnych i przemysłowych.

Założyliśmy naszą firmę z celem przekroczenia oczekiwań klientów poprzez zapewnienie kompleksowych usług. Dzięki naszej konsekwentnej ciężkiej pracy i wyjątkowej jakości, staliśmy się teraz najbardziej wiarygodnym partnerem dla kilku dealerów i dostawców części samochodowych w Massachusetts. Aby podkreślić kilka dużych nazw, udało nam się zbudować naszą reputację z Fuller Automotive Group, Patrick Automotive Group, Herb Chambers Automotive Group, Penske, C.N. Wood, Komatsu America Corporation, Volvo, Eastern Propane, Secor Automotive Group i Flagg RV.

Zobacz, co oferujemy jako niezawodny instalator wyposażenia samochodowego w MA

Gary Rice pomaga różnym obiektom komercyjnym, mieszkalnym i przemysłowym zmaksymalizować ich potencjał biznesowy, oferując im konkretne usługi w zależności od potrzeb ich warsztatu lub garażu domowego, co skutkuje zwiększeniem ich produktywności biznesowej.

  • Auto Lift Instalacja i naprawa

Instalujemy najbardziej cenione marki podnośników samochodowych zgodnie z wymaganiami profesjonalnego warsztatu lub garażu domowego. Czy masz niefunkcjonujące podnośniki samochodowe lub uszkodzone części, które chcesz wymienić, wyszkoleni specjaliści motoryzacyjni w Gary Rice Shop Equipment mogą dostarczyć konkretne usługi z wysokiej jakości, niezawodne i autentyczne części zaufanych marek o nazwie Rotary Lift.

  • Instalacja systemu sprężonego powietrza

Jeśli chodzi o instalację systemu sprężonego powietrza, nasi eksperci ufają tylko najlepszym światowym markom. Zawsze używamy marek takich jak Gardner-Denver, Champion, Ingersoll-Rand i Saylor Beall, które są znane ze swojej jakości i niezawodności. Zawsze znajdziesz naszych wyszkolonych specjalistów w miejscu pracy, aby instalacja była prosta, bezpieczna i bezproblemowa.

6 podstawowych narzędzi potrzebnych do uruchomienia własnego warsztatu

  • Instalacja węży hydraulicznych

Zgodnie z potrzebami Twojego domowego garażu lub warsztatu, możemy zainstalować węże hydrauliczne, które mogą tolerować bardzo wysokie lub niskie ciśnienie. Systematyczna instalacja węży hydraulicznych jest bardzo potrzebna, aby bezpiecznie przesyłać płyny do sprzętu samochodowego. Nasi dobrze wyszkoleni profesjonaliści wiedzą jak zainstalować węże hydrauliczne, aby Twoja firma działała bez żadnych zakłóceń.

  • Systemy magazynowania i transferu oleju odpadowego

Instalujemy i naprawiamy najlepsze części do systemów magazynowania i transferu oleju odpadowego, w tym Parker Products, Balcrank, ARO i Grease Pumping Systems. Zapewniamy bezpieczną, skuteczną i odpowiedzialną instalację oraz usługi naprawcze systemów magazynowania i transferu oleju odpadowego, co jest niezbędne dla wszystkich właścicieli sklepów, aby bezpiecznie pozbyć się nadmiaru odpadów.

  • Systemy stołów warsztatowych Shure i rozwiązania w zakresie przechowywania

Nasi eksperci mogą sprawić, że warsztat lub garaż domowy wyglądają czyste, zorganizowane i wydajne poprzez zainstalowanie Shure Manufacturing Corporation stołów warsztatowych i systemów przechowywania. Shure jest najbardziej zaufaną marką, która jest znana z trwałych, długotrwałych stołów warsztatowych. Shure zawsze wierzy w produkcji wysokiej jakości systemów przechowywania stołów warsztatowych dla swoich klientów.

  • Instalator rurociągów sprężonego powietrza

Instalujemy rurociągi sprężonego powietrza od najbardziej znanych marek, takich jak SynergAir, która jest najbardziej uznaną marką sprężonego powietrza na świecie. Słynie ona przede wszystkim z wysokiej jakości przewodów i złączek do sprężonego powietrza. Dzięki instalacji rurociągów do sprężonego powietrza Twoje części zwiększą wydajność, unikną szkód dla środowiska, pozostaną odporne na korozję, zmniejszą spadki ciśnienia, wyeliminują ryzyko i wydłużą żywotność sprzętu.

  • System dozowania płynów masowych

Wierzymy w instalację systemu dozowania płynów masowych od najbardziej zaufanych i renomowanych marek, w tym ARO i Balcrank. ARO produkuje pompy, które pomagają w unikaniu uszkodzeń chemicznych, metalurgicznych i mechanicznych. Balcrank produkuje również pompy do płynów, uchwyty sterujące, pakiety zbiorników i zwijacze węży do systemów dozowania płynów luzem. Instalując systemy dozowania płynów masowych, pomagamy sklepom uniknąć niebezpiecznych wycieków i zwiększyć trwałość ich płynów masowych.

Czy masz jakieś pytania związane z naszymi produktami i usługami? Gary Rice Equipment & Service ma instalatorów sprzętu motoryzacyjnego, którzy cierpliwie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące instalacji i naprawy sprzętu do garażu domowego lub warsztatu w MA.